Informacje

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest chrobotek?

Chrobotek nazywany jest mchem reniferowym ze względu na to, że jest to pożywienie reniferów. W rzeczywistości jest to porost, a używany w naszych produktach jest już po impregnacji, więc na pewno nie zżółknie ani nie uschnie, jak żywe rośliny.

Jak pielęgnować produkty z chrobotkiem?

Chrobotka się nie podlewa, wystarczy mu standardowa wilgotność powietrza, która utrzymuje się w domu (40-60%). Lepiej nie wystawiać go bezpośrednio na światło słoneczne i nie stawiać go przy źródle ciepła. Ma on właściwości higroskopijne, a więc pochłania nadmiar wilgoci.

Ile będę czekać na zamówienie?

Nasze produkty wykonujemy na bieżąco, dlatego ich wykonanie zajmuje do 7 dni roboczych. Przesyłka zajmuje do 3 dni roboczych.

Czy chrobotek wydziela zapach i czy jest bezpieczny dla alergików?

Chrobotek przy zakupie może wydzielać delikatny zapach, który jednak szybko wietrzeje. Są to naturalne zapachy rośliny, podczas impregnacji używane są tylko naturalne składniki. Chrobotek jest nie tylko bezpieczny dla alergików, ale również może pomóc na alergię, ze względu na jego właściwości flirtujące powietrze z pyłów, toksyn czy nieprzyjemnych zapachów.

Czy mogę zwrócić produkt do sklepu?

Tak jak w przypadku wszystkich zakupów internetowych, istnieje możliwość zwrotu zakupionego produktu w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki, aby w trakcie nie uległa uszkodzeniu. Pełny regulamin zwrotów znajduje się pod tym linkiem.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

    Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora: kontakt@woodgft.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym informacje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą i podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, mogą Państwo znaleźć w Polityce Prywatności.