Co na ścianę? Woodgift!

Całe to zamieszanie nie wzięło się znikąd. Założyciele Woodgiftu od zawsze znali wartość naturalnych ozdób i dbali o to, żeby miejsca, w których spędzają całe dnie, bawią się, myślą i pracują, były przepełnione czymś osobliwym. Woodgift jest inspirowany zielenią, niebanalnością i kreatywnością. Powstał dla osób, które kochają swoje wnętrza i chcą wydobyć z nich najwięcej, jak się da – wzbogacić o ozdoby rezonujące z mieszkańcami.

Pasja do natury

W świecie, który coraz bardziej odbiega od natury, my chcemy do niej zbliżać. Wierzymy, że nic nie dodaje tak dużo powiewu świeżości i wdzięku w pomieszczeniach, jak zieleń.  Chcemy dawać więcej niż tylko produkt, który powiesisz na ścianie. W parze z tą niecodzienną ozdobą serwujemy też poczucie własnego, indywidualnego zakątka, zaprojektowanego specjalnie dla Ciebie.

Unikalność na ścianie

Nie produkujemy hurtowo. Produkty kierujemy do konkretnej niszy, a dzięki temu naszych ozdób nie znajdziesz w każdym domu. Tworzymy dla tych, którzy mają potrzebę powrotu do prostoty i harmonii, bez zbędnego zarzucania się masą ozdób domowych. Wybór wzorów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Co na ścianę w kuchni, w salonie, sypialni? Chrobotek!

Odpowiedzialność ekologiczna

Nie marnujemy odcinków drewna, a powtórnie je wykorzystujemy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że będąc firmą i eksploatując zasoby, jesteśmy odpowiedzialni za planetę. Dlatego w naszej pracowni nigdy nie znajdziesz zalegających wycinków drewna, nadmiaru opakowań czy zbędnych karteczek. Co więcej, nie produkujemy stanów magazynowych, a nasze produkty nigdzie nie zalegają. Produkujemy na bieżąco, na Twojego indywidualne zamówienia. Nie mówiąc już nic o samym chrobotku, który jest materiałem naturalnym, biodegradowalnym i odnawialnym.

Cieszy nas, że tu jesteś. Cieszy nas, że tak jak my kochasz indywidualne wnętrza.  I jeśli Ty też zastanawiasz się co na ścianę, to odpowiedź jest już teraz banalnie prosta. Woodgift!

Teraz pora na same przyjemności! Rozgość się na stronie i dobrze rozejrzyj – Twój indywidualny zakątek może być gotowy za 3,2…1!